پایه اصلی همکاری مردم در رونق تولید، در فرهنگ است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی فرهنگ مشارکت مردمی در تمام امور را اصلی غنی در موفقیت دانست و گفت: همکاری مردم در رونق تولید پایه اصلی آن در فرهنگ است که ریشه در شناخت دقیق، نقش و مسئولیت مردم در آبادانی کشور، افزایش انگیزه‌ها،اراده‌ها و تمایل عموم جامعه برای عبور کشور از مشکلات اقتصادی دارد.

احمد راستینه هفشجانی گفت: نامگذاری امسال به سال «جهش تولید با مشارکت مردم» توسط رهبر فرزانه بسیار هوشمندانه است، شرایط اقتصادی کشور باید در مسیر تحول قرار بگیرد و این مهم در سایه عملکرد دولت و با همکاری مردم در سایه تولید ممکن خواهد بود.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید شرایط را برای مردمی سازی اقتصاد فراهم کند؛ افزود: دولت‌ها باید بتوانند با بر طرف کردن موانع  تولید، پیش بینی تسهیلات لازم را برای حمایت از سرمایه گذاران، تسهیل حضور مردم در جهت سرمایه گذاری و افزایش دانش اقتصادی آحاد جامعه برای نقش آفرینی در رونق تولید داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نقش کلیدی مردم و مشارکت آنها برای هدایت سرمایه‌های خود به سمت تولید بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: در واقع هر دو این مسئله در فرهنگ غنی، مشارکت مدنی و افزایش انگیزه توده‌های مختلف مردم در جهت نقش آفرینی و آبادانی ایران عزیز امکان‌پذیر است.

رییس کمیته ورزش در مجلس شورای اسلامی فرهنگ مشارکت مردمی در تمام امور را اصلی غنی در موفقیت دانست و اظهار داشت: همکاری مردم در رونق تولید پایه اصلی آن در فرهنگ است که ریشه در شناخت دقیق، نقش و مسئولیت مردم در آبادانی کشور، افزایش انگیزه‌ها،ر اراده‌ها و تمایل آحاد جامعه برای عبور کشور از مشکلات اقتصادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate|ترجمه