دریافت مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی سامان.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس گفت: با تلاش‌های انجام شده مجوز احداث درمانگاه سامان اخذ شد.

دریافت مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی سامانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، احمد راستینه  به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: مردم انتظار دارند برخی از مراکز درمانی حوزه انتخابیه شبانه روزی شوند و در همین راستا تلاش‌هایی انجام شده است تا وزارت بهداشت چنین موضوعی را حل کند تا مردم برای درمان دچار مشکل نشوند.

وی افزود: پیگیری‌هایی صورت گرفت تا تجهیزات و امکانات تخصصی پزشکی به مراکز درمانی حوزه انتخابیه اختصاص یابد و خوشبختانه این اتفاق انجام گرفت.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی سامان اخذ و ابلاغ گردید و مقرر گردید زمین آن برای تاسیس ساختمان جدید در دستور کار قرار گیرد.

راستینه اضافه کرد: موضوع تکمیل و تجهیز کلینیک تخصصی شهدای صنعت هفشجان مطرح بود که از سال گذشته پیگیری‌های لازم انجام و این کلینیک هم توسط خیران ساخته شد که برای تجهیز امکانات آن هم اقداماتی صورت گرفته است.

وی افزود: گام‌های بلندی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان‌های شهرکرد برداشته شد و در سفر‌های ریاست جمهوری و همچنین رئیس مجلس توجه ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate|ترجمه